Gothic Position
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gothic Position

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Papă înghețată!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Papă înghețată!!! Empty
MesajSubiect: Papă înghețată!!!   Papă înghețată!!! Icon_minitimeSam Apr 02, 2011 5:12 am

A intrat în club pe la ora șase seara și nu a mai plecat vreo patru-cinci ore, nici el nu mai știa. Băuse destul de mult și nu vroia să plece prea curând. S-a dus la bar și și-a cumpărat o înghețată pe băț, pe care și-a desfăcut-o și a privit în jur plictisit.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 41
Data de înscriere : 02/04/2011

Papă înghețată!!! Empty
MesajSubiect: Re: Papă înghețată!!!   Papă înghețată!!! Icon_minitimeSam Apr 02, 2011 5:58 am

Hotarasem sa iau o mica pauza si sa ma distrez putin, doar nu faceam vreo crima sau ceva de genul. Eram imbracata intr'o pereche de blugi scurti, negri, un maieu galben si o jacheta pe umeri, stil sacou care insa mi-era destul de mare. Am intrat in club, privind in jurul meu. Nu era chiar aglomeratia, nu puteam sa mint, dar era destul de lejer ceea ce ma facut sa zambesc. Am inaintat spre bar, privind in acelasi timp ringul de dans unde cateva persoane pareau ca se distrau de minune.
Sus In jos
 
Papă înghețată!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gothic Position :: City :: Club-
Mergi direct la: