Gothic Position
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gothic Position

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 White lie in black

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chris

Chris


Mesaje : 13
Data de înscriere : 03/04/2011

White lie in black Empty
MesajSubiect: White lie in black   White lie in black Icon_minitimeDum Apr 03, 2011 2:29 pm

Ma plimbam de ceva timp prin padure,insa fara sa am o directie anume.Pentru un moment am crezut ca m-am pierdut definitiv si deja ma gandeam cum voi supravietui prin "jungla".Am chicotit la ce ganduri puteam sa am si am continuat,ma dureau picioarele asa ca m-am oprit si m-am urcat intr-un copac,asezandu-ma cu fundul pe o creanga.
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 41
Data de înscriere : 02/04/2011

White lie in black Empty
MesajSubiect: Re: White lie in black   White lie in black Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 6:21 am

Ma gandeam de ceva zile sa fac o plimbare, asa ca am decis s-o fac astazi, doar ca nu in parc, cum fac oamenii normali, ci in padure. Suna putin cam paranoia, dar la mine asta era ceva obisnuit. Mi-am dus mana la gat, sesizand imediat ca-mi pierdusem micul meu medalion. Din ce-mi aduceam eu minte inca il mai aveam cand plecasem de acasa, asa ca m-am apucat de zor sa-l caut, scotandu-mi coada la iveala si trecandumi'o prin par, nedumerita.
-Unde poate sa fie?!
Sus In jos
 
White lie in black
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gothic Position :: Out of city :: Padure-
Mergi direct la: