Gothic Position
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gothic Position

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Shhh! Silence

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Jessica

Jessica


Mesaje : 41
Data de înscriere : 02/04/2011

Shhh! Silence Empty
MesajSubiect: Shhh! Silence   Shhh! Silence Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 11:50 am

Cu pasi mici urcasem in pod, in speranta ca voi gasi ceva interesant, cum vazusem eu in filme. Am pivit atenta in jur. Toate lucrurile erau acoperite de cearceafuri albe, iar praful predomina. M-am apropiat de fereastra, observand deja panzele de paianjen care se formasera dea lungul timpului.
Sus In jos
Ender von Meer

Ender von Meer


Mesaje : 8
Data de înscriere : 02/04/2011

Shhh! Silence Empty
MesajSubiect: Re: Shhh! Silence   Shhh! Silence Icon_minitimeVin Apr 08, 2011 12:59 am

Am urcat in pod cu tigara in mana. Nu fa asta, nu fa aialalta! imi spun revoltat in gand. Ce pot sa fac pana la urma? ma intreb. Fara sa vreau lovesc o cutie, sunetul ei a lovit tacere, trezindu-ma din transa.
Luatear!
Sus In jos
Jessica

Jessica


Mesaje : 41
Data de înscriere : 02/04/2011

Shhh! Silence Empty
MesajSubiect: Re: Shhh! Silence   Shhh! Silence Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 8:44 am

Tresar repede privind in urma mea. Zambesc usor.
In sfarsit putina actiune!
Ma reped la cutie, fara sa fiu atenta. Era detul e intuneric asa ca pentru mine era si mai palpitant. Mi-am scos la iveala urechile si coada, gata de 'atac'
-Cine'i acolo?!
Sus In jos
Ender von Meer

Ender von Meer


Mesaje : 8
Data de înscriere : 02/04/2011

Shhh! Silence Empty
MesajSubiect: Re: Shhh! Silence   Shhh! Silence Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 5:50 am

Te cauta moartea pe acasa... spun razand ironic venind mai aproape de fata. Doar nu vroiai sa sari la gatul meu? intreb zambind dulce catre ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shhh! Silence Empty
MesajSubiect: Re: Shhh! Silence   Shhh! Silence Icon_minitime

Sus In jos
 
Shhh! Silence
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gothic Position :: Camin :: Pod-
Mergi direct la: