Gothic Position
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gothic Position

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 full moon

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ryan

Ryan


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 12:06 pm

Era cam tarziu, dar din cauza luminii lunii nu puteam dormi, asa ca am iesit pe balcon pana ma va lua din nou somnul. Ma uitam insistent la ceasul pe care il aveam la mana si mi se parea ca timpul sta in loc.
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 5
Data de înscriere : 10/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 12:15 pm

Nu puteam dormi , dar nu imi puteam explica de ce , aveam o continua stare de neliniste care uneori parea ca nici macar nu imi apartinea. M-am ridicat din pat , cascand de cateva ori apoi am privit pe fereastra , luna aceea parca ma indemna sa ma apropii , sa...
Am deschis brusc usa, fara sa ma imbrac , avand doar o camasa alba pe mine , ce acoperea foarte putin din boxerii negri. Era rece chiar si pe hol , puteam simti raceala strecurandu-mi-se in trup chiar prin parchetul lucios. Am ajuns in cele din urma pe balcon , destinatia finala. Am pasit incet , indreptandu-ma spre balustrada , fara sa il observ pe baiat , in timp ce mi-am dus instinctiv mainile imprejurul corpului caci tremuram usor.
Sus In jos
Ryan

Ryan


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 12:26 pm

Am auzit zgomotul pasilor si m-am intors catre ea.
-Nu este o vreme cam nepotrivita pentru iesiri nocturne? O sa racesti daca stai imbracata asa afara...
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 5
Data de înscriere : 10/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 12:38 pm

Privirea mea se fixase asupra lunii pline ce domina bolta cerului , am admirt-o pana cand vocea fratelui meu sparse linistea nocturna. Am ezitat un moment, dar m-am intors spre el , ridicand din spranceana apoi am scos copilareste limba:
-Hm , e potrivita doar pentru tine sau ce? Nu o sa racesc...si vreau sa atrag baietii , nu te-ai pris si tu inca? Trebuie sa apara unul chiar acum, da , ii place sa ne intalnim noaptea pe balcon ca Romeo si Julieta , aberez eu pe acolo ca sa nu scape fara replica. Tu ce faci? Ma spionezi?
Sus In jos
Ryan

Ryan


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 12:47 pm

-Nu...dar vad ca deja ai inceput sa te dai singura de gol. Nu te pricepi deloc. Nu mai visa la Julieta ca vei sfarsi la fel. Se poate sa nu fii asa de incapatanata macar o data si sa ma asculti? M-am dezbracat de jacheta si i-am dat-o. Daca maine te aud tusind sau ceva de genul asta ai incurcat-o.
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 5
Data de înscriere : 10/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:29 pm

-Nu o sa sfarsesc ca Julieta , am spus eu inca avand limba pe jumatate afara. Eh nu prea imi iesea teatrul din cauza ca tremuram si nu ma puteam concentra calumeah. Sa nu fiu incapatanata? imi cerea practic imposibilul.
M-am uitat la el cum se dezbraca de jacheta si ramane in tricoul mulat , hm o priveliste delicioasa.
-Uhm vrei sa arati si mai sexy?Faci streaptease special pentru mine? am intrebat in timp ce pe fata mea se instala o expresie mai serioasa si cam perversa , mi-am lins si buzele. Am luat jacheta si mi-am pus-o de umeri , bagadu-mi nasul in ea , mirosea atat de bine si nostalgia se confunda cu parfumul.
-Si daca racesc , ce-mi faci , mami?am intrebat sarcastic , privindu-l cu coada ochiului.
Sus In jos
Ryan

Ryan


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:35 pm

-Tu o sa ma bagi la spitalul de nebuni mai devreme sau mai tarziu, si nu ma lua pe mine cu "mami". I-am ciufulit putin parul, apoi i-am pus mana pe frunte. Febra nu ai, trebuie sa fie altceva. Credeam ca te-ai mai maturizat si tu intre timp, dar la fel de incapatanata si perversa ai ramas. Trebuie sa iti reamintesc ca sunt fratele tau?
Sus In jos
Abigail

Abigail


Mesaje : 5
Data de înscriere : 10/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:46 pm

-La spitalul de nebuni? De ce? Dar stai calm ca nici acolo nu scapi de mine , vin cu tine! am chicotit , clipind des. Dar tu vorbesti ca mami nu eu , m-am strambat cand mi-a ciufulit parul , privindu-i mana ce ateriza apoi pe fruntea mea.
-Nope nu am inca 100 de ani , deci nu m-am schimbat. Esti fratele meu? Da ai dreptate , ce te iubesc eu fratioare!am replicat intorcandu-ma brusc cu fata spre el si i-am sarit in brate , agatandu-ma cu bratele de gatul sau si cu picioarele de talia sa , frecandu-ma usor de el.
-Te iubesc , fratioare! am pus accent pe ultimul cuvant.
Sus In jos
Ryan

Ryan


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/04/2011

full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 1:50 pm

-Wah...nu asteptai pe cineva aici, parca asa spuneai. Abia astept sa-l cunosc. Nu-mi voi lasa surioara sa umble cu toti nebunii...de fapt, ma mai gandesc daca te las sa umblii cu altcineva. Prefer sa te tin pentru mine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





full moon Empty
MesajSubiect: Re: full moon   full moon Icon_minitime

Sus In jos
 
full moon
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gothic Position :: Camin :: Balcon-
Mergi direct la: