Gothic Position
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gothic Position

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Acadea cu heroină.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. Icon_minitimeVin Apr 01, 2011 3:23 pm

Stătea întins pe canapea, cu capul în jos și cu picioarele pe pereți. Tot părul îi cădea pe jos, măturând podeaua. Era îmbrăcat cu niște pijamale largi, luate de prin dulap, telecomanda lângă capul lui și o pungă întreagă cu acadele lângă el, pe canapea. Era machiat cu niște fard de pleoape și putin gloss de la o petrecere la care fusese cu o seară înainte... jucare „adevăr sau provocare” și fusese provocat să să „devină” o fată. A oftat și a schimbat canalul. A oprit pe un post pe care era Tom & Jerry, desenele lui animate favorite.
Sus In jos
Mya

Mya


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/04/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. Icon_minitimeSam Apr 02, 2011 1:51 am

Se plimba pe hol privind din jur imprejur foarte plictisita.Era noua asa ca nu stia prea multa lume.S-a oprit in fata unei usi batand usor.
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. Icon_minitimeSam Apr 02, 2011 4:17 am

S-a lăsat pe podea și a privit tavanul apoi a oftat prelung. Cine putea fi? S-a ridicat, și-a trecut mâna prin părul ciufulit și s-a îndreptat spre ușă. A deschis-o și a privit-o pe fată.
Da? a spus apoi a căscat și s-a frecat la ochi. Semăna cu un copilaș.
Sus In jos
Mya

Mya


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/04/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. Icon_minitimeSam Apr 02, 2011 12:37 pm

-Deranjez?,spuse pe un ton mai inocent apoi a schitat un zambet privindu-l din cap pana in picioare.


Ultima editare efectuata de catre Mya in Dum Apr 03, 2011 1:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. Icon_minitimeSam Apr 02, 2011 3:41 pm

Ahă? Aaa...nu, deloc, hai intră. a spus somnoros și s-a dat lent din fața ușii pentru a o lăsa pe fată să intre. Și-a ciufulit puțin părul privind-o plictisit.
Sus In jos
Mya

Mya


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/04/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. Icon_minitimeDum Apr 03, 2011 1:38 am

A intrat in camera usor entuziasmata.Privi din jur imprejur camera apoi schita un zambet dulce.Dragut...spuse ea.Uitasem!,intorcandu-si privirea spre el.Ma numesc Mya!
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. Icon_minitimeDum Apr 03, 2011 10:32 am

Uhm..merci. a împins ușor ușa cu piciorul și a luat telecomanda pe care o lăsase pe jos.
Încântat, eu sunt Rèka. A spus zâmbindu-i sincer și dulce fetei. Ia loc... te servesc cu ceva?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Acadea cu heroină. Empty
MesajSubiect: Re: Acadea cu heroină.   Acadea cu heroină. Icon_minitime

Sus In jos
 
Acadea cu heroină.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gothic Position :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: