Gothic Position
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gothic Position

rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Doushite.......

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 5:54 am

Mai mereu, dar pot să mă opresc dacă te deranjează. a spus normal,punându-și mâinile în sân, in timp ce-l privea atent pe Kanata.
Tu ești mereu așa serios?
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 6:25 am

-Nu ma derajeaza ,acesta rasfoind in continuare cartea iar dupa cateva minutea aruncando din mana :
-Neinteresanta ,si da de obicei sunt asa de serios
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 6:39 am

Biine. a spus fericit și s-a dus lângă el,ținându-și două degete pe pansamentul pus de el.
Joci adevăr sau provocare?
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 6:50 am

-Ummmm ,bine dar sa iti fie clar nu eu incep,tu ai propus acest joc tu il incepi iar eu raman la urma sper ca m-am facut inteles.Acesta privindu-l din nou pe baiat si incepand sa ofteze.
-Bun deci poti sa incepi.
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 7:43 am

Mh..eu, eu, eu - plovocaaale spuse și se așeză lângă el, începând să dea fericit din picioare.
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:08 am

-Hmm va tebuie sa ma gandesc la o provocare demna de tine.Acesta uitandu-se spre baiat si gandindu-se la provocarea pe care sa i-o dea.
-Asa acum mi-a venit o idee,bun te provoca sa mergi afara pe strada iar prima persoana pe care iti iese in cale va trebui sa o saruti pe gura cum stii tu mai bine indiferent ca este femeie sau barbat.
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:15 am

Hm... spuse gânditor apoi l-a luat de mâna și l-a tras după el.
Hai să mergem, să nu zici că te mint, să mă vezi.
La tras după el până la ușă. Când au ieșit, nu l-a mai lăsat să să închidă și l-a tras repede afară. A privit atent în jur și a realizat că erau destul de mulți oameni pe afară.
Și acum, ce să fac?
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:19 am

-Pai iti alegi ce persoana vrei de pe strada sa o saruti sau ma rog fa cum crezi tu dar trebuie sa indeplinesti provocarea oricear fi pentru ca ai acceptato.
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:26 am

O persoană de pe stradă? l-a întrebat și l-a împins ușor. Chiar și tu?Uite, ești pe stradă acum. A oftat și s-a dus în stradă și a opri o fată. A vorbit cu ea câteva secunde, i-a explicat și apoi a sărutat-o scurt, pe buze. S-a întors la Kanata.
Așa ca să fiu sigur..rândul tău.
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:33 am

-Hmmp ce intrebare oricum nu conteaza pe cine ai sarutat nu... sau da ma rog acum revenind la subiect si eu aleg tot provocare,abia astept sa vad ce iti poate mintea.
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:40 am

Hehehe... Iar îl trage în casă și merge din ce in ce mai repede la camera lui.
Păi, să-ți dau trei provocări, așa cum știu eu.
1. Fă primul lucru care-ți vine în minte când auzi „iepure”
2. Tunde-te.
3. Vleau să-mă pupi uite aici
spuse și arătă obrazul cu degetul arătător
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:45 am

-Primul lucru care imi vine in minte cand au iepure ce fel de intrebare este asa privindu-l pe baiat mirat iar cu a doua provocare nu sunt deloc de acor deci nu am de gand sa ma tund iar cat despre a treia sa spune ca este mai normala.
-Acesta se apropie de obrazul baiatului incet si il saruta.
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 8:55 am

A zâmbit și și-a întors capul spre el.
Eu aleg tot provocare. a dat afirmativ din cap și și-a pus mâna pe părul lui Kanata. Ridică puțin capul să-l vadă mai bine, el fiind mult mai înalt decât el.
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 9:09 am

-Hmm pai atunci te provoc sa faci primul lucru care iti vine in minte,deci sa te vedem iar dupa ce a dat provocarea si-a luat o carte pe care a incepust sa o rasfoiasca.
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 2:22 pm

Stătu puțin și se duse la fereastră, pe care o deschide larg. Afară a inceput să ploua torențial.
Gata.Tu.
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 2:32 pm

Privindul pe acesta si vazand ca vremea sa schimbat brusc ,hmm pai eu aleg provocare acesta in fata baiatului si privindul
Sus In jos
Réka

Réka


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 2:49 pm

Te provoc să-mi arăți puterile tale. spuse fericit și apăru din nou soarele.
Sus In jos
Kanata

Kanata


Mesaje : 43
Data de înscriere : 03/04/2011

Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 2:59 pm

-Off acesta scoase o sabie mare neagra ,si cu aceasta pot sa invoc mai multii demonii si apropo sunt un duras si acele doua semne de pe brat rosii nu sunt un tatuaj
-Bine randul tau.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Doushite....... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Doushite.......   Doushite....... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Doushite.......
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gothic Position :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: